Столи для керівників

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 35 із 35 (1 сторінок)
Столи для керівників

Столи для керівника

Робочий стіл керівника символізує владу і становище в суспільстві. Розміри столу мають бути пропорційні розмірам самого приміщення і обов'язково відповідати службовому рангу його власника, тобто бути більше столів інших співробітників.

За фен-шуй, якщо купити стіл керівника трохи більший по розмірах, ніж того вимагає Ваша посада, то це принесе просування по службі, гарантує кар'єрне зростання.

Перш ніж купити письмовий стіл керівника, зверніть увагу на те, щоб вибраний стіл був стійким, виготовленим з міцного і екологічно чистого матеріалу з якісною фурнітурою. Підберіть також до нього комфортне, ергономічне, регульоване по висоті крісло керівника з високою спинкою і підлокітниками.

Дуже зручно письмовий стіл керівника доповнювати приставною (бічною) тумбою. Це може бути мобільна або стаціонарна тумба для документів, яка допоможе Вам підтримувати на робочому столі порядок. Якщо у Ваші обов'язки входить прийом відвідувачів, слід оснастити своє робоче місце брифінг-приставкою з конференц-кріслами.

Для керівника Ви також можете купити конференц стіл, кабінет керівника, шафу для керівника.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!