Галерея

Про компанію

Продаж офісних меблів

Вашій компанії необхідно облаштувати офісне приміщення? Ви шукаєте надійного і досвідченого постачальника офісних меблів, здатного запропонувати широкий асортимент і ідеальний сервіс? Ви цінуєте професійне і уважне відношення з боку партнера? Ви хочете, щоб Ваш офіс виглядав сучасно і презентабельно? Тоді ласкаво просимо в магазин офісних меблів "Амарант"!

Наша компанія створена в 1999 році. Основна спеціалізація - продаж офісних меблів. Понад 20 років ми займаємося умеблюванням офісів, професійно виконуємо роботи будь-якої складності - від устаткування меблями невеликих офісів до проектування і облаштування великих приміщень офісів і готелів "під ключ". Завдяки багаторічному досвіду, замовлені у нас офісні меблі будуть максимально зручними і функціональними у будь-якому приміщенні.

АСОРТИМЕНТ

Усі колекції меблів різні по стильовому виконанню, матеріалам і рівню цін. Саме тому Ви гарантовано зможете вибрати оптимальний для себе варіант.

ЯКІСТЬ

Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними постачальниками, які використовують для виробництва меблів сучасне імпортне високотехнологічне устаткування, екологічно чисті матеріали і якісну фурнітуру. Нині ми продаємо меблі для офісу ТМ "MConcept", "АМАТІ", "Новий Стиль", "MERX" від провідних вітчизняних виробників. У нашому каталозі також представлені меблі VIP-класу відомих виробників південного Китаю. Дизайн меблів розроблений з урахуванням досягнень найкращих фабрик-виробників Італії, Іспанії, Китаю.

СЕРВІС

З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, виконуємо повний спектр послуг із забезпечення угоди: виїзні консультації, виміри приміщення, розробку плану розставляння меблів і візуалізацію інтер'єру з урахуванням усіх побажань клієнта, продаж меблів, доставку товару покупцеві, професійне складання і монтаж меблів, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

РЕПУТАЦІЯ

Наша компанія успішно займається продажем офісних меблів більше 20 років і зарекомендувала себе як надійний постачальник якісних меблів. Багаторічний досвід роботи дозволяє створювати для наших клієнтів оптимальні рішення по облаштуванню офісних інтер'єрів в найкоротші терміни. Ми цінуємо відгук кожного замовника, враховуємо усі нові тенденції ринку офісних меблів, прагнемо зробити максимально комфортними і взаємовигідними стосунки з нашими партнерами.

НАШІ КЛІЄНТИ

За роки роботи маємо солідних клієнтів по всій Україні. Ось деякі з них із Житомирського регіону: Житомирська обласна рада, ВАТ "ЕК "Обленерго", Житомирський облавтодор, Житомирський Апеляційний господарський суд, Управління будівництва і архітектури, ТОВ  "ПродСоюз", ЗАТ "Житомирські ласощі", КБ "Приватбанк", Банк "Форум", ТОВ "Віндзор", ПП "Проспер", ВАТ "Житомирхліб", АТЗТ "Фаворит", КП "Житомирпроект", ТОВ "Автосвіт 57", ТД "Кригер", СК "Універсальна", АТЗТ "Україна", мережа будівельних магазинів "Сучасний дім", ТОВ "ХарчПак", ДП "Рудь", АТЗТ "Коростенський фарфор", Малинська фабрика банкнотного паперу НБУ, Готель "Коростень", Овруцький ГДК "Кварцит", ТОВ "Ренесанс Капітал груп", ТДВ "Коростенський щебзавод" і багато інших.

КОНТАКТИ

10025, м. Житомир, вул. Вітрука, 4а

Телефони: тел. 050-463-09-09 або тел. 098-155-42-68

Адреса ел.пошти: amarantd@ukr.net

Сайт офісних меблів: www.amarant.co.ua

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!