Меблі в домашній офіс, кабінет. Робоче місце у квартирі

Тема створення домашнього офісу сьогодні дуже актуальна для багатьох, адже якщо Ви - бізнесмен або фрилансер, то Вам конче необхідне робоче місце вдома. Правильно облаштоване, зручне, зі спокійною діловою атмосферою. Це може бути окремий домашній кабінет або звичайний письмовий стіл в кутку житлової кімнати. Все залежить від того, скільки місця у житлі буде відведено для домашнього офісу та які в нього функції.

МЕБЛІ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КАБІНЕТУ

Меблі для домашнього кабінету Престиж

ПРЕСТИЖ

173 195 грн

Класичний домашній кабінет з дерева

КЛАСИК

185 231 грн

Розкішні меблі в домашній кабінет Антарес

АНТАРЕС

170 100 грн

Меблі для кабінету в приватному будинку Класика

КЛАСИКА

83 313 грн

Меблі в домашній офіс Озон

ОЗОН

31 812 грн

Стіл для домашнього кабінету з бічною тумбою

НЬЮМЕН

29 457 грн

Купити меблі для домашнього кабінету

ФЛЕШ

36 416 грн

Робочий стіл в домашній кабінет Рэй

РЕЙ

42 980 грн

Меблі для кабінету можна вибрати в розділі КАБІНЕТИ КЕРІВНИКА

РОБОЧЕ МІСЦЕ У КВАРТИРІ

Стильні меблі для домашнього офісу

IQ LITE

20 722 грн

Меблі для кабінету в квартирі Діалог

ДІАЛОГ

19 634 грн

Домашнє робоче місце з шафою

ПРАЙМ

16 432 грн

Класичний стіл для кабінету в приватному будинку

СЕНАТОР

113032 грн

Як облаштувати домашній кабінет, робоче місце в квартирі, будинку, котеджі

Спершу слід визначитися, де розташовуватиметься домашній офіс. Це може бути кут у вітальні, спальні, кухні; мансардний поверх, засклений і утеплений балкон або лоджія, і навіть простір під сходами. Найкращий варіант - обладнати для офісу окремий кабінет. Кімната, виділена під офіс, повинна мати хороше природне і штучне освітлення. А якщо Ваша робота вимагає проведення ділових зустрічей і прийому клієнтів, тоді домашнє робоче місце краще розташувати ближче до основного входу в квартиру або будинок, подалі від спальних кімнат.

Устаткування робочого місця. Меблі для домашнього офісу

Меблі для домашнього офісу підбираються з урахуванням виду діяльності, кількості працюючих, оснащеності офісною технікою, потреби в меблях для зберігання документів, необхідності прийому відвідувачів і відведеного під офіс місця. Тут можливі декілька варіантів.

Домашній кабінет

Домашній кабінет - це спеціально відведена окрема кімната для роботи або зайняття творчістю. Основні меблі для домашнього кабінету - стіл, який можна розмістити біля вікна або в центрі кабінету. Якщо стіл не має вбудованої тумби, необхідно обзавестися окремою тумбою для паперів і канцелярського приладдя. Передбачте також меблі для зберігання документів: шафи, стелажі або полиці. Крісло в кабінет варто вибрати на коліщатках, регульоване по висоті і нахилу спинки. Якщо плануєте приймати відвідувачів, обладнайте також зону переговорів. Це може бути брифінг-приставка до робочого столу або окермий стіл переговорів. Конференц-крісла слід підібрати в одному стилі з кріслом хазяїна кабінету, але без коліщаток, на металевій або дерев'яній рамі. У домашньому кабінеті доречно також обладнати бібліотеку, поставити диван для відпочинку, зручні м'які крісла, кавовий столик.

Стиль домашнього кабінету підбирається з урахуванням індивідуальних переваг його власника. Для любителів мінімалізму підійде хай-тек з великою кількістю скла, пластика, металу і глянсових поверхонь. Для творчих осіб можна оформити кабінет в стилі модерн. Кабінет в класичному стилі - найдовговічніший і безпрограшний варіант. Масивні дерев'яні меблі, шкіряні дивани й крісла, натуральні тони обробки можуть бути доповнені коштовним канцелярським набором, старовинним годинником, вазами, картинами і статуетками. Стеля класичного кабінету дуже часто прикрашається ліпниною, а стіни - дорогою тканиною або шпалерами, на дерев'яній підлозі - м'який килим. Атмосферу затишку і респектабельності в класичному кабінеті створить камін. У будь-якому інтер'єрі чудово виглядатимуть живі рослини.

Домашній кабінет в класичному стилі Інтер'єр домашнього кабінету з бібліотекою

Інтер'єр домашнього кабінету з бібліотекою в класичному стилі

Домашнє робоче місце

Домашнє робоче місце є частиною житлової кімнати, балкона, лоджії, мансарди, холу, обладнане необхідними меблями, комп'ютером і додатковою оргтехнікою. По можливості, його слід розташовувати поблизу вікна, тим самим забезпечуючи хороше природне освітлення. Робоче місце з комп'ютером краще обладнати у формі букви "Г". Така конфігурація дозволяє отримати доступ обома руками до системного блоку, периферії і висувних ящиків столу. Системний блок найзручніше помістити на спеціальний мобільний візок з коліщатками.

Якщо потрібні меблі для зберігання документів, розташуйте поруч полиці і шафи. Стілець для домашнього робочого місця має бути на коліщатках, з регулюванням висоти сидіння і нахилу спинки. Для ділових переговорів можна передбачити брифінг-приставку до робочого місця або обладнати окремий стіл з декількома легкими стільцями. Зону домашнього офісу бажано відгородити від житлової кімнати перегородкою, розсувною ширмою, або виділити за допомогою меблів, що розділяють простір. Для об'єднання стильових елементів загального інтер'єру кімнати та офісних меблів можна використати форму конструкцій, матеріал поверхонь і їх колір.

Меблі для кабінету в квартирі в стилі лофт Домашній офіс в квартирі в стилі лофт

Домашній офіс, оформлений у стилі "лофт"

Робочий стіл

Невелику робочу зону зі столом для ноутбука можна обладнати у будь-якому зручному місці квартири або будинка. Окрім вже згаданих місць, невеликий письмовий стіл може вміщатися під сходами, в коридорі або навіть спеціальній шафі, при цьому після закінчення роботи стіл і стілець можна сховати у шафу.

Освітлення, вибір кольору і покриттів, безпека домашнього офісу

Освітлення домашнього робочого місця найкраще зробити двокомпонентним. Тобто, окрім загального освітлення усього приміщення, доцільно використати настільну лампу, бра або інше джерело місцевого світла. Вибрані світильники повинні відповідати стилю домашнього офісу. Щоб роботі з монітором не заважали відблиски денного світла, своєчасно потурбуйтеся також про штору або жалюзі для вікна.

Важливим моментом в обладнанні домашнього офісу є наявність розеток поруч із робочим столом. Якщо електронного устаткування багато, порядок з дротами допоможуть підтримати спеціальні кабельні канали, які розташовують під стільницею і в опорах столу. Зверніть увагу також на питання безпеки вашої комп'ютерної техніки, інформації і документів. Можливо, потрібно буде оснастити шафу і ящики тумби замками, а системний блок розмістити поза досяжністю для маленьких членів сім'ї.

При виборі колірної гами для домашнього офісу слід віддавати перевагу спокійним, нейтральним відтінкам, які налаштують на діловий лад і допоможуть зосередитися. Стіни краще всього зробити світлими, ближче до білого кольору. Для меблів колір підбирається з урахуванням обраного стилю, але найдоречніше в домашній обстановці виглядатимуть покриття з малюнком натурального дерева, що надають відчуття тепла і затишку. Строгий інтер'єр домашнього офісу оживить яскрава декоративна композиція або картина, жива рослина, акваріум з рибками, фотографії.

Галерея