Офісні крісла і стільці

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)
Офісні крісла і стільці

Сучасні офісні крісла для персоналу

Сучасні офісні крісла для персоналу мають ергономічний дизайн, стильний зовнішній вигляд, різноманітні функції регулювання і зроблені з високоякісних матеріалів: металу, нових синтетичних тканин і довговічного покриття. Барвистий дизайн пропонованих офісних крісел допомагає створити привабливе робоче середовище. А завдяки різноманітності моделей, їх можна легко підібрати до офісних меблів, обстановки приміщення, корпоративного кольору.

Як купити правильні офісні крісла

Якісні ергономічні крісла для офісу - це інвестиція у високу працездатність і хороше самопочуття персоналу. Декілька досліджень показали, що при роботі в зручному кріслі продуктивність співробітників підвищується більш ніж на 17%! Комфортно і продуктивно працювати, сконцентрувавшись на рішенні завдань компанії, дозволяють крісла, у яких:

  • є ролики і основа з п'ятьма променями,
  • є механізм регулювання висоти,
  • наявна профільована спинка, що підтримує поперековий відділ,
  • є підлокітники і регулювання нахилу спинки.

Сучасні вимоги до офісних крісел

Офіс нашого часу вимагає універсальності і мобільності. І офісні крісла - не виключення. Мобільне крісло на коліщатках, яке обертається, якнайкраще підходить для роботи в команді, проведення зустрічей або індивідуальної зосередженої роботи. Сучасні офісні меблі відмінно поєднуються з кріслами на металевій хрестовині, з оббивкою із сітчастої тканини та пластиковими покриттями високої якості.

Актуальні забарвлення офісних крісел: білий, бежевий, відтінки сірого і, звичайно ж, яскраві неонові кольори, здатні оживити будь-який офісний інтер'єр. Якщо Ваша компанія віддає перевагу класичному діловому стилю - тоді найкраще придбати крісла універсального чорного кольору.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!