Меблі для персоналу

Сортувати:
Показати
-10%
5982.0 грн. 5384.0 грн.
-5%
12978.0 грн. 12329.0 грн.
-5%
9029.0 грн. 8577.0 грн.
-7%
9040.0 грн. 8407.0 грн.
6891.0 грн.
14451.0 грн.
18706.0 грн.
14987.0 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Меблі для персоналу

Офісні меблі для персоналу / співробітників

Офісні меблі для персоналу - це візитна картка будь-якої компанії: вони демонструють її успішність, готовність до співпраці, відношення до клієнтів, партнерів та співробітників. І не секрет, що правильна організація простору в офісі - важлива умова високої працездатності кожного працівника і колективу в цілому.

Як правильно вибрати офісні меблі для співробітників?

Щоб вдало купити меблі в офіс, враховуйте, що:

1. Меблі для персоналу мають бути зручними. Настільки, щоб допомагати працівникові виконувати його обов'язки: щоб він легко міг дістати потрібну теку, щоб йому зручно було працювати з офісною технікою, документами і клієнтами.

2. Якісні та надійні корпусні меблі довше експлуатуються та зберігають презентабельний зовнішній вигляд.

3. Облаштовуючи робочі місця для офісних працівників, пам'ятайте про функціональність і мобільність меблів. Універсальні (модульні) меблі легше пристосувати до різних типів офісних приміщень і завдань компанії.

4. Корпусні офісні меблі мають бути виготовлені з екологічно безпечних матеріалів і оснащені надійною фурнітурою.

Ціна офісних меблів для персоналу

Цінова пропозиція у нас досить широка і для зручності ми розподілили наші колекції меблів наступним чином:  

  • меблі для персоналу економ класу: СЕНС, БЮДЖЕТ;
  • меблі для персоналу бізнес класу: АТРИБУТ, ПРАЙМ, ДЖЕТ, WOOD, ТЕХНО;
  • меблі для персоналу преміум класу: ОЗОН, ОНЛАЙН, IQ Lite.
Ціна офісних меблів вказана за одне робоче місце, зображене на фото. Щоб детальніше дізнатися про ціну, Ви можете завантажити прайс кожної з серій або подивитися ціни в розділах ОФІСНІ СТОЛИ І ТУМБИ, ОФІСНІ ШАФИ.

Пам'ятайте, що купівля меблів для персоналу - це не зайва витрата грошей, а продумані інвестиції в успішний розвиток Вашого бізнесу. Привабливі і стильні меблі в офіс, що створюють сучасний і презентабельний зовнішній вигляд офісних приміщень - один з дієвих методів конкурентної  боротьби. За допомогою вдалого інтер'єру компанія може заявити про свою солідність, цілеспрямованість і надійність.

Наш каталог офісних меблів допоможе Вам вдало підібрати і купити столи для офісу і офісні шафи. У цьому розділі Ви знайдете письмові і комп'ютерні офісні столи, тумби, стелажі і шафи, надставки, офісні перегородки і стійки, за допомогою яких можна обладнати зручні робочі місця співробітників. Пропонуємо безкоштовний дизайн-проект Вашого офісу, який дозволить раціонально організувати робочий простір в приміщеннях будь-якої площі. 

Ви також маєте можливість купити ОФІСНІ МЕБЛІ Із СКЛАДУ, що дозволить облаштувати Ваш офіс меблями впродовж 2-3х днів!  

Телефонуйте нам, ми завжди готові допомогти у виборі офісних меблів: при необхідності приїхати до Вас для демонстрації каталогів і вимірів приміщень, розробити дизайн-проект розташування меблів, здійснити доставку і монтаж замовлених меблів у зручний для Вас час.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!