Фільтр
  • Довжина стола
  • Кількість місць
Пошук

Конференційні столи

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 35 із 35 (1 сторінок)
Конференційні столи

Конференц-столи для переговорів

Конференційні столи для переговорів та нарад в будь-якій компанії є місцем прийняття важливих рішень. І від того, наскільки комфортно почуватимуться ваші партнери та співробітники під час переговорів, буде залежати їхня здатність приймати конструктивні та виважені рішення і бажання йти на компроміси. Тож, обираючи конференц стіл, маємо ретельно поставитися до цього питання.

Стіл переговорів встановлюють у кабінеті керівника, кімнаті для нарад, конференційній залі. Який купити конференц стіл, залежатиме у більшій мірі саме від цього.

Конференційний стіл для кабінету

Конференц стіл для кабінету повинен поєднуватися за стилем з іншими меблями у кабінеті та органічно пасувати до інтер'єру загалом. Якщо дозволяють розміри приміщення, стіл переговорів бажано розмістити окремо від робочого місця керівника, а до робочого столу приставити невеличкий брифінг на 2-3 персони. У кожній з наших колекцій меблів для керівників представлено декілька моделей переговорних столів, які пасуватимуть до меблів у кабінеті. У нашому магазині також можна замовити конференц-крісла.

Конференц стіл в переговорну кімнату

У сучасних офісах кімната для переговорів є важливим місцем. Тут можуть відбуватися наради, збори, переговори з бізнес-партнерами, презентації, конференції, тренінги, тощо. Центральним предметом переговорної кімнати є конференційний стіл. Саме він, його форма та стиль задають тон всьому приміщенню. Обирати стіл за розмірами слід з таким розрахунком, щоб забезпечити вільний доступ до будь-якого місця стола. Для розміщення документів та презентаційних матеріалів можна придбати також невисокі шафи або тумби.

Як купити конференц стіл

Обираючи стіл для переговорів в офіс, необхідно враховувати кілька аспектів одночасно.

  • Розміри конференц-столу - це один з найважливіших параметрів, що впливають на вибір. Необхідно не тільки умістити стіл в приміщення з певними розмірами, але й врахувати, скільки людей зможе розміститись за цим столом. При цьому слід мати на увазі, що на кожне місце необхідно передбачити не менше 60 см довжини столу. До стін повинно залишатись не менше метра.
  • Матеріал, з якого виготовлений стіл переговорів. Конференц столи з ДСП - найпрактичніші та найдешевші. Обирайте вироби з товщиною стільниці понад 22 мм. Столи для нарад з МДФ мають солідний і презентабельний зовнішній вигляд, можуть бути облицьовані шпоном та мати торці з натуральної деревини. Також у декорі можуть використовуватись скло, метал, шкіра або її замінники.
  • Стиль стола для засідань. Классика, техно, модерн, арт-деко - вибір залежить від ваших вподобань та концепції інтер'єру приміщення.
  • Ціна конференц столу залежить від параметрів, перелічених вище. В більшій мірі на ціну впливають розміри столу та матеріал, з якого його зроблено.
Переговорний стіл може багато чого сказати про компанію. До прикладу, скляний конференцстіл обирають компанії, яким близькі нові ідеї та нестандартні рішення, а прозора стільниця символізує відкритість у веденні справ. Стіл для переговорів з дерева купують компанії, які дотримуються традицій, опікуються своїм іміджем та намагаються підкреслити стабільність свого бізнесу. Круглий стіл засідань замовляють компанії, для яких важливо забезпечити однакові умови для кожного учасника перемовин. Прямокутний або овальний стіл для переговорної кімнати часто обирають фірми з чіткою ієрархією та авторитарним стилем управління.

Необхідно ретельно вибирати меблі, за якими вирішуються важливі питання та приймаються доленосні для бізнесу рішення. Телефонуйте нам, ми допоможемо вам придбати такий конференційний стіл, який ідеально "впишеться" у приміщення і допоможе продемонструвати філософію вашої компанії, її престиж та серйозне ставлення до ведення справ.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!