Столи з перегородками

Сортувати:
Показати
-10%
16938.0 грн. 15244.0 грн.
-10%
26276.0 грн. 23648.0 грн.
-10%
20708.0 грн. 18637.0 грн.
-7%
21067.0 грн. 19592.0 грн.
-5%
23890.0 грн. 22695.0 грн.
-5%
28707.0 грн. 27272.0 грн.
-5%
39699.0 грн. 37714.0 грн.
Показано з 1 по 24 із 24 (1 сторінок)
Столи з перегородками

Офісні столи з перегородками на 2, 4, 6, 8 робочих місць

Офісні столи з перегородками на 2, 4, 6, 8 і більше робочих місць являють собою робочу станцію. Робоча станція може бути єдиною бенч-системою, або складеною групою з окремих столів з перегородками чи без них. Офісна бенч-система - це декілька робочих столів на загальній металевій базі. Така конструкція багатомісних столів є найоптимальнішою для великих офісів з відкритим плануванням (Open Space).

Офісна бенч-система має такі переваги:

 • придбання бенч-системи виходить дешевше, ніж купівля окремих столів для кожного співробітника, і ця економія тим відчутніше, чим більше робочих місць в станції;
 • можливість надалі при необхідності замовити і приєднати додаткові столи;
 • легке складання, розбирання і транспортування при переїзді компанії в інше приміщення;
 • довговічність, міцність, зручність в експлуатації;
 • сучасний та естетичний зовнішній вигляд офісних столів, які створюють легкий інтер'єр: співробітники і клієнти однозначно вподобають такий офіс.

Для оптимізації робочих процесів в компанії й ефективного використання простору, столи для офісу з перегородками розташовуються групами по 2, 4, 6, 8, 10 та більше робочих місць і можуть мати різну конфігурацію.

Офісні столи з перегородками дозволяють організувати роботу персоналу як у команді, так і індивідуально. Різноманітність конструкцій і розмірів перегородок дає можливість підібрати у кожному конкретному випадку найбільш ефективний для компанії варіант.

Так, столи з невисокими перегородками використовуються у разі командної роботи окремої групи над загальним проектом. Такі перегородки не заважають співробітникам взаємодіяти в процесі спільної роботи, і потрібні більше для того, щоб:

 • позначити межі робочих місць;
 • попередити перемішування документів на столах;
 • розмістити на них офісне приладдя.

Для індивідуальної роботи, яка вимагає підвищеної концентрації та уваги, застосовуються офісні столи з високими перегородками. Додатково їх можна оздоблювати накладками з матеріалів, що поглинають шум.

Фото офісних столів з перегородками / надставками

Білі офісні столи з перегородками на 6 чоловік  Столи для офісу з перегородками Озон преміум  Офісні столи з перегородками Wood дерево  Офісні столи техно з тканинними перегородками  Столи в офіс з перегородками Онлайн

Перегородки на офісні столи можуть бути:

 • скляні
 • пластикові
 • з ДСП
 • з ДСП та тканинних накладок
 • металеві
 • комбіновані з декількох матеріалів
 • короби з живими рослинами.

Сьогодні пропонується безліч варіантів перегородок, які відмінно виконують функцію відокремлення робочих місць, покращують якість робочого простору кожного співробітника, роблять дизайн офісу естетичним, яскравим, індивідуальним і неповторним. Офісні столи з перегородками можуть також доповнюватись мобільними або стаціонарними тумбами, утримувачами системного блоку, кабель-каналами, коробами для комунікацій та іншими аксесуарами. У столах на 4, 6, 8 і більше працівників слід передбачити отвори в стільниці для проведення кабелів.

У цій категорії надані приклади офісних столів з перегородками. Насправді ми можемо запропонувати безліч інших варіантів робочих станцій і бенч-систем, виходячи з побажань замовника. Будь ласка, звертайтеся за допомогою до наших менеджерів, ми зробимо для Вас індивідуальний дизайн-проект офісу БЕЗКОШТОВНО.

фото столів з перегородками і тумбами на 8 чоловік

Реалізований проєкт. Столи з перегородками та тумбами на 8 робочих місць

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!