Кабінети VIP класу

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)
Кабінети VIP класу

Кабінети VIP класу

Кабінети VIP класу - це солідні, елітні, дорогі та престижні кабінети, що підкреслюють високий статус керівника. Вони дозволяють створювати розкішні і вишукані інтер'єри для людей, які насолоджуються життям і обирають усе найкраще.

Масивність і непохитність - ось головна риса цих кабінетів, втілення значущості і грунтовності. Ці кабінети для обраних. Вони для керівників, які не схильні до метушні. Для тих, хто у тиші свого розкішного кабінету завжди бачить на декілька ходів вперед.

Меблі для кабінетів VIP класу виготовлені з використанням натуральної деревини та МДФ, вкритого шпоном цінних порід. Деякі кабінети оснащені декоративними вставками з натуральної шкіри.

Ціна кабінетів вказана за комплект меблів, зображений на фото (стіл керівника, бічна тумба, брифінг-приставка, шафи). Ви можете купити кабінет керівника в іншій комплектації. Щоб детальніше дізнатися про ціну і асортимент, завантажте прайс вподобаного кабінету.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!