Кабінети бізнес класу

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)
Кабінети бізнес класу

КАБІНЕТИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ БІЗНЕС КЛАСУ

Інтер'єр кабінету ділової людини є вагомим аргументом для партнерів, конкурентів, співробітників. І якщо Ви - керівник підприємства, що успішно розвивається, то представлені тут робочі кабінети бізнес класу - саме для Вас.

Лаконічний і респектабельний - такий дизайн цих сучасних кабінетів для керівника, який дозволить Вам заявити про надійність і сильні позиції компанії, про незалежність, неординарність і цілеспрямованість її керівника. У цих кабінетах, безумовно, є все, щоб справити позитивне враження на партнерів та працювати з комфортом і задоволенням.

Усі колекції меблів для керівників мають широкий вибір елементів і варіантів кольору, тому Ви обов'язково знайдете те, що підходить саме Вам за стилем.

Зваженість кожної деталі, гармонія і єдність образу - таким буде Ваш новий робочий кабінет, який стане найкращою візуальною рекомендацією для Вашої компанії! Переконайтеся в цьому, замовивши безкоштовно дизайн-проект Вашого кабінету з новими меблями по телефону (050) 463-0909.

Ціна робочих кабінетів вказана за комплект меблів, зображений на фото (стіл керівника, бічна тумба, брифінг-приставка, шафи). Щоб детальніше дізнатися про ціну і асортимент, завантажте прайс вподобаного кабінету або перейдіть в розділи СТОЛИ ДЛЯ КЕРІВНИКА, ШАФИ В КАБІНЕТ КЕРІВНИКА. Ви можете купити кабінет керівника в іншій комплектації, вибрати колір, замовити елементи з різних колекцій.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!