Кабінети економ класу

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Кабінети економ класу

ОФІСНІ КАБІНЕТИ ЕКОНОМ КЛАСУ

Офісні кабінети економ класу з ДСП дають можливість обладнати кабінет керівника із найменшими витратами. Недорогий кабінет керівника підійде для невеликих і/або молодих фірм, бюджетних організацій і установ, а також керівників відділів великих компаній.

Попри те, що кабінети для керівників економ класу мають невисоку ціну, їх якість ми однозначно гарантуємо. Наші офісні кабінети прослужать Вам достатньо довго, зберігаючи при цьому пристойний зовнішній вигляд.

Запропоновані тут недорогі меблі для керівників виготовляються з екологічно чистої ламінованої ДСП із застосуванням якісної фурнітури провідних зарубіжних виробників. Ці кабінети надійні, практичні, ергономічні і демократичні. У кожній серії кабінетних меблів можна обрати столи для керівників, бічні, мобільні та стаціонарні тумби, журнальні столи, офісні стінки, а також столи для переговорів різної конфігурації і розмірів, що дозволить створити максимально зручний робочий кабінет директора.

Ціна офісних кабінетів

Ціна офісних кабінетів вказана за комплект меблів, зображений на фото (стіл керівника, бічна тумба, брифінг-приставка, шафи). Щоб детальніше дізнатися про ціну і асортимент, завантажте прайс вподобаного кабінету або перейдіть в розділи СТОЛИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ, ШАФИ В КАБІНЕТ КЕРІВНИКА. Ви можете купити кабінет керівника в іншій комплектації, вибрати колір, замовити елементи з різних серій. 

Для того, щоб зробити легким та зручним для Вас вибір офісного кабінету, ми розмістили для кожної колекції меблів декілька фото кабінету, його детальний технічний опис, можливі варіанти кольору і розкладку модельного ряду. 

Більше того, у Вас є можливість заздалегідь подивитися, як виглядатимуть нові меблі для кабінету керівника у Вашому офісі: ми зробимо дизайн-проект Вашого кабінету.

Щоб придбати кабінет керівника недорого, дзвоніть за тел. 050-463-09-09 або тел. 096-194-20-21

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.