Офіс відкритого типу. Офісні меблі для Open Space 2023

Офісні меблі для Open Space

Офіс з відкритим простором "open space", де в одному великому приміщенні розташовується увесь офісний персонал, сьогодні найбільш популярний і економічно вигідний. Переваги такого офісу безперечні:
 • мобільність - можливість швидко переобладнувати робочі місця для виконання нових завдань;
 • взаємодія - поліпшення комунікацій між співробітниками;
 • великий, просторий, світлий офіс - вільний доступ до кожної зони, кожен працівник на видноті;
 • робочий настрій - продуктивність праці в офісах відкритого типу набагато вище, ніж в традиційних офісах з "кабінетною" системою;
 • корпоративний дух - розміщення працівників в одному приміщенні сприяє об'єднанню колективу, стимулює до роботи в команді.

Меблі для офісу відкритого типу Open Space

Офісні меблі open space Джет

ДЖЕТ

Меблі для офису типу open space Прайм

ПРАЙМ

Меблі для великого офісу опен спейс Озон

ОЗОН

Меблі для великих офісів відкритого типу опенспейс Техно

ТЕХНО

За допомогою спеціальних меблів для офісу Open Space (опен спейс) робочі місця групуються в окремі "острівці" по видах діяльності. Види офісної діяльності можуть бути різноманітними, це залежить від того, чим займається це підприємство, яка його організаційна структура і режим взаємодії з клієнтами. Тому універсальних рецептів облаштування офісів відкритого типу немає. Планування офісу здійснюється з урахуванням функціонально-операційних зв'язків співробітників для кожного конкретного випадку. При цьому слід вибирати такі меблі, які в майбутньому дозволять легко видозмінити компонування робочих місць залежно від нових потреб фірми. Ергономічні, зручні, багатофункціональні меблі для офісу відкритого типу і їх продумане розміщення, що виключає зайві пересування, - ось те, що треба для облаштування сучасного ефективного офісу.

Особливості меблів для офісу Open Space

Офіс відкритого типу можна з успіхом обладнати і традиційними офісними меблями, але більш функціональний і зручний офіс ми отримуємо, використовуючи спеціальні меблеві системи. І ось у чому їх переваги:
 • Столи з металевими ніжками, забезпечуючи надійну опору стільниці, виглядають сучасніше і "легше", візуально не захаращують офіс. Деякі моделі столів забезпечені каналом для дротів в опорах, що робить робоче місце безпечним і естетичним.
 • Хороша комбінаторність і універсальність столів, приставних елементів і тумб дозволяє створювати різноманітні групи робочих місць з будь-якою кількістю столів і будь-якої конфігурації.
 • Мобільні офісні столи на колесах, столи-трансформери, пуфи на коліщатках та інші подібні меблі допомагають підлаштувати офіс під потреби бізнесу у будь-яку мить.
 • Офісні перегородки - обов'язковий атрибут меблів для великого відкритого офісу. Перегородки між столами забезпечують особистий простір кожному співробітнику і можуть бути виготовлені з ДСП, скла, алюмінію. Вони можуть бути оздоблені яскравою кольоровою тканиною для пожвавлення інтер'єру, мати спеціальні полички або утримувачі для боксів під канцелярське приладдя.
 • Офісні стійки використовують також активно - для обладнання місць прийому відвідувачів і обгороджування робочих місць, розташованих біля жвавих проходів.
 • Меблі для зберігання - шафи і офісні тумби з успіхом можуть виконувати функцію перегородок, розділяючи офісний простір на різні зони. Задня стінка цих модулів виготовлена з ДСП, що забезпечує стійкість конструкції і естетичний зовнішній вигляд.
 • Гарним надбанням меблевої галузі останніх років стали бенч-системи - столи з перегородками або без них на 2, 4, 6, 8 та й більше робочих місць на одній загальній металевій базі. Їх купівля обходиться значно дешевше, ніж придбання окремих столів.

Ось приклади офісних бенч-систем з різними типами опор, які ми пропонуємо для приміщень Open Space:Офісні столи для опен спейс

Робочі станції на 2, 4, 6, 8 місць

Офісні меблі Open Space допомагають створити найкращі умови для ефективного виконання роботи усіма співробітниками фірми. Якщо здійснити планування офісного приміщення правильно, Ваш офіс завжди працюватиме злагоджено і продуктивно. Офісні меблі Техно в інтер'єрі відкритого офісуПриклад. Меблі для персоналу ТЕХНО в інтер'єрі офісу відкритого типу.