Шафи у кабінет керівника

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Шафи у кабінет керівника

Шафа в кабінет керівника

Шафа в кабінет керівника  робить виразнішим дизайн приміщення, підкреслює його стиль, надає кабінету солідності і респектабельності. Але оскільки основна функція шафи - зберігання документів і / або одягу, розміри і зовнішній вигляд її визначатиметься, виходячи з кількості документів та інших речей, які Ви хочете розмістити в шафі.

Перш ніж купити шафу в кабінет керівника, вирішіть, яка буде її конструкція:

  • офісна стінка для керівника - це цілісна шафа в кабінет, що складається з декількох секцій (для документів, для сейфа, гардероб);
  • набір окремих шаф - варіант, коли Ви самі підбираєте необхідні секції, їх розташування і довжину кабінетної шафи;
  • невисока шафа або їх набір - використовується, якщо Ви хочете розмістити на або над шафою телевізор, картини, фотографії, при цьому одяг розміщується в окремій шафі;
  • низька шафа у поєднанні з навісними полицями - ідеально підійде, якщо необхідно "полегшити" конструкцію, наприклад, в невеликому або недостатньо освітленому кабінеті.

Важливо, з якого матеріалу виготовлена шафа для керівника. Тут ми пропонуємо наступні варіанти:

  • ламінована ДСП - практичний, легкий у догляді та недорогий матеріал, представлений великою колірною гамою, використовується для шаф економ і бізнес класу;
  • шпонована ДСП або МДФ плита, вкрита лаком, - застосовується для шаф бізнес і преміум класу;
  • шпонована цінними породами деревини МДФ у поєднанні з масивом дерева - для дорогих, елітних, статусних меблів керівників вищого рангу.

У нашому магазині представлені усі варіанти шаф в кабінет керівника. Дзвоніть нам, і наші досвідчені фахівці допоможуть Вам підібрати шафу в кабінет.

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.

УВАГА! На тимчасово окуповану територію України доставка не здійснюється!