Настінна 3D карта США

Наявність: Є в наявності
17700.0 грн.
Доставка:

безкоштовна
Новою поштою

Кількість

 

Високооб'ємна панорама - карта США в 3D

Високооб'ємна панорамна карта США в 3D призначена для оформлення престижних інтер'єрів кабінетів, офісів великих корпорацій, конференційних зал, холів готелів, туристичних агенцій, міжнародних організацій, університетів. Настінна  3D карта США з рельєфним ландшафтом обрамлена у солідну раму з натурального дерева.

Розміри 3Д карти, мм: 1200x880x80 (з рамою)

Масштаб: 1 : 4 865 000

Об'ємність: до 80 мм

Мова: англійська

Фрагменти настінної панорамної карти США

Карта США в 3D високооб'ємна на стіну кабінету, офісу, конференцзали, холу

Настінна 3Д карта США виготовлена ​​зі спеціального матеріалу, який не боїться вологи та витримує перепад температур від -20°С до 45°С.

Рама виготовлена ​​з натурального дерева твердих порід.

3D карта США з рельєфним ландшафтом - це дійсно унікальний продукт, що увібрав в себе досягнення настінних карт, офісних карт, рельєфних карт і картин у 3D форматі.

Декоративна настінна карта США у красивій рамі з дерева стане справжньою знахідкою для дизайнерів з оформлення престижних інтер'єрів офісів, кабінетів VIP-класу, громадських приміщень та приватних будинків.

Високооб'ємні панорамні 3D карти Testplay запатентовані (Patent No.2032230), мають Сертифікат СЕ.

Високий рівень виконання, реальність ландшафту з м'яким колірним рішенням, інформаційна насиченість, дозволяють розмістити настінну карту в кабінети, офіси і відділення компаній, лоббі готелів, офіси туристичних компаній і сфери готельного господарства, навчальні заклади (школи, коледжі, університети), приватні інтер'єри (домашню бібліотеку, хол, дитячу кімнату).

Виробник: Україна

Подивитися всі НАСТІННІ 3D КАРТИ з рельєфом

Доставка та оплата
Доставка: безкоштовна, Новою поштою

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре