Настінна 3D карта УКРАЇНА

Наявність: Є в наявності
17700.0 грн.
Доставка:

безкоштовна
Новою поштою

Кількість

 

Рельєфна настінна 3D карта УКРАЇНА

Рельєфна настінна 3D карта УКРАЇНА серії Люкс - відмінне доповнення до інтер'єру кабінету держслужбовця, керівника великої компанії, переговорної кімнати або холу офісу. Обрамлена в дерев'яну раму, вона надасть будь-якому офісному приміщенню елітарності, підкреслить статусність керівника і солідність компанії. Високооб'ємна панорамна карта України притягує погляд, вражає своєю реалістичністю і має всі шанси стати родзинкою інтер'єру вашого офісу. Ефект зорового сприйняття панорамного ландшафту з висоти "пташиного польоту" посилює презентаційну та інвестиційну привабливість провідних галузевих компаній, міста чи регіону і наочно показує їх економічний потенціал та включеність в діючу транспортну інфраструктуру України.

Розміри 3Д карти, мм: 1200x880x80 (в рамі)

Масштаб: 1 : 870 000

Об'ємність: до 80 мм

Мова: українська

Фрагменти настінної рельєфної карти України

Рельєфна 3D карта України в кабінет, офіс на стіну

Настінна 3Д карта України виготовлена ​​зі спеціального матеріалу, який не боїться вологи та витримує перепад температур від -20°С до 45°С.

Рама виготовлена ​​з натурального дерева твердих порід.

3D карта України - це дійсно унікальний продукт, що увібрав в себе досягнення настінних карт, офісних карт, рельєфних карт і картин у 3D форматі.

Декоративна 3D карта УКРАЇНА - ідеальне рішення для дизайнерів з оформлення різних інтер'єрів.

Високооб'ємні панорамні 3D карти Testplay запатентовані (Patent No.2032230), мають Сертифікат СЕ.

Високий рівень виконання, реальність ландшафту з м'яким колірним рішенням, інформаційна насиченість, дозволяють розмістити настінну карту в кабінети, офіси і відділення компаній, лоббі готелів, офіси туристичних компаній і сфери готельного господарства, навчальні заклади (школи, коледжі, університети), приватні інтер'єри (домашню бібліотеку, хол, дитячу кімнату).

Виробник: Україна

Переглянути всі НАСТІННІ РЕЛЬЄФНІ КАРТИ

Доставка та оплата
Доставка: безкоштовна, Новою поштою

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре