Настінна 3D карта ЄВРОПА

Наявність: Є в наявності
17700.0 грн.
Доставка:

безкоштовна
Новою поштою

Кількість

 

Офісна 3D карта ЄВРОПА в дерев'яній рамі 

Офісна настінна 3D карта ЄВРОПА в дерев'яній рамі серії Люкс прикрасить офіс держслужбовця, кабінет керівника солідної компанії, конференц-залу, домашній кабінет чи бібліотеку у приватному будинку. Об'ємна панорамна карта Європи підкорює своєю реалістичністю та точністю відображення ландшафту, завдяки чому може виконувати не тільки декоративну функцію, а й практичну. 3D карта Європи наочно демонструє економічний потенціал міст або регіонів, їхню включеність в діючу транспортну інфраструктуру. З успіхом карта може використовуватись також у готелях преміум-класу та туристичних компаніях.

Розміри 3Д карти, мм: 1200x880x80 (в дерев'яній рамі)

Масштаб: 1 : 7 380 000

Об'ємність: до 80 мм

Мова: англійська

Фрагменти настінної об'ємної карти Європи

Офісна 3D карта ЄВРОПА об'ємна в дерев'яній рамі купити

Настінна 3Д карта Європи виготовлена ​​зі спеціального матеріалу, який не боїться вологи та витримує перепад температур від -20°С до 45°С.

Рама виготовлена ​​з натурального дерева твердих порід.

3D карта Європи - це дійсно унікальний продукт, що увібрав в себе досягнення настінних карт, офісних карт, рельєфних карт і картин у 3D форматі.

Декоративна офісна 3D карта ЄВРОПА - ідеальне рішення для дизайнерів з оформлення інтер'єрів офісів та приватних будинків.

Високооб'ємні панорамні 3D карти Testplay запатентовані (Patent No.2032230), мають Сертифікат СЕ.

Високий рівень виконання, реальність ландшафту з м'яким колірним рішенням, інформаційна насиченість, дозволяють розмістити настінну карту в кабінети, офіси і відділення компаній, лоббі готелів, офіси туристичних компаній і сфери готельного господарства, навчальні заклади (школи, коледжі, університети), приватні інтер'єри (домашню бібліотеку, хол, дитячу кімнату).

Виробник: Україна

Подивитися всі ОФІСНІ 3D КАРТИ

Доставка та оплата
Доставка: безкоштовна, Новою поштою

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре