Настінні 3D карти

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Настінні 3D карти

Інтер'єрні та декоративні настінні 3D карти

Інтер'єрні та декоративні настінні 3D карти серії ЛЮКС призначені для кабінетів керівників, офісів, холів і конференц-залів, преміум-готелів, банків, аеропортів, університетів, туристичних та транслогістичних компаній. Рельєфні карти високооб'ємних панорам привертають увагу своєю реалістичністю, оригінальністю і багатством зображення.

Ефект зорового сприйняття реально-об'ємного ландшафту країн і регіонів з висоти "пташиного" польоту унікальний - він вносить в інтер'єри публічних приміщень дух подорожей, відчуття живого простору і гармонії природи. Інтер'єрні та декоративні 3D карти нового покоління з висотою рельєфа до 95 мм є універсальніми і легко вписуються у сучасні дизайни публічних приміщень, підкреслюють офіційний статус керівника та солідність компанії.

Асортимент настінних рельєфних 3Д карт

  • 3D карта УКРАЇНА серії "Люкс", укр.мовою. Розмір 1200×880мм, об'ємність до 80 мм,
  • 3D карта ЄВРОПА серії "Люкс", англ.мовою. Розмір 1200×880мм, об'ємність до 80 мм,
  • 3D карта СВІТ серії "Люкс", англ.мовою. Розмір 1200×880мм, об'ємність до 95 мм.
  • 3D карта США серії "Люкс", англ.мовою. Розмір 1200×880мм, об'ємність до 80 мм.

Настінні 3D карти в интер'єрі кабінету, конференцзали, офісу, холу

Рельєфна настінна карта України в кабінет Офісна настінна 3д карта в переговорній, конференц залі Об'ємна панорамна настінна карта в офіс Декоративна велика карта на стіну в кабінет

Настінні 3D карти з панорамним ефектом (високооб'ємні панорами) нового покоління випускаються з висотою рельєфного ландшафту до 95 мм.

Декоративні 3Д карти виготовлені зі спеціального матеріалу, який не боїться вологи, витримує перепад температур від -20°С до 45°С.

Рами виготовлені з натурального дерева твердих порід.

3D карти Testplay - це дійсно унікальний продукт, що увібрав в себе досягнення настінних карт, офісних карт, рельєфних карт і картин в 3D форматі.

Настінні 3D карти - ідеальне рішення для дизайнерів з оформлення різних інтер'єрів.

Високооб'ємні панорамні 3D карти Testplay запатентовані (Patent No.2032230), мають Сертифікат СЄ.

Високий рівень виконання, реальність ландшафту з м'яким колірним рішенням, інформаційна насиченість, дозволяють розмістити настінну карту в кабінет керівника, офіси і відділення компаній, лобі готелів, офіси туристичних компаній і сфери гостинності, навчальні заклади (школи, коледжі, університети), приватні інтер'єри (домашня бібліотека, хол, дитяча кімната).

Доставка офісних меблів по всій Україні: Київ, Житомир, Дніпро, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Миколаїв, Луцьк, Чернівці, Херсон, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Кропивницький, Кривий Ріг, Суми, окремі регіони Донецької та Луганської області.